Pristatymo sąlygos

Mes žinome, kad padarius užskymą, jį norisi gauti kuo greičiau. Todėl visus užsakytus produktus stengiamės pristatyti kaip įmanoma sparčiau. Tam, kad būtų lengviau laukti, informuosime Jus el.paštu apie užsakymo eigą: kada gavome apmokėjimą, bei kada Jūsų užsakymas išsiųstas.

  • Terminas. Kiekvieno užsakymo pristatymo terminas priklauso nuo pasirinkto produkto, bei jo kiekio sandeliuose. Paprastai tai trunka nuo 2 iki 7 darbo dienų. Perdavę prekes kurjeriui, iš karto pranešime Jums el. paštu. Jeigu užsakymas neatkeliaus per 2 d.d. nuo mūsų laiško (savaitgaliais ir poilsio dienomis siuntos nėra pristatomos) – informuokite mus el.paštu. Retais atvejais pristatymas gali trukti ilgiau. Apie ilgesnį pristatymo terminą informuosime el. paštu.
  • Kaina.  Kad ir kur Lietuvoje begyventumėt, visus užsakymus, kurie viršija 30€ sumą pristatysime NEMOKAMAI. Kitu atveju pristatymas Jums kainuos 4,5€. Ši nuostata, deja, negalioja Kuršių Nerijai. Į Kuršių neriją pristatymas kainuos brangiau ir tai priklauso nuo Jūsų adreso.
  • Kokybė. Kai gausite mūsų siuntą, patikrinkikite, ar jos pakuotė nepažeista. Jei taip nutiktų, peržiūrėkite siuntos turinį ir įsitikinkinkite, ar yra viskas kas užsakyta, ar tinkamos kokybės ir informuokite mus el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
  • Partneris. Tuo, kad užsakymai Jus pasiektų saugiai ir greitai, pasirūpins mūsų partneriai – DPD.